Українка потрапила до Топ-5 кращих моделей світу


За старою доброю традицією українські дівчата з міжнародних конкурсів перші місця не привозять, зате другі, треті і тому подібне сипляться на них градом.

Так, 21-річна білявка Андрусенко увійшла у Топ-5 змагання довгоногих "Топ Моделей Світу".

Фінал відбувся увечері 18 січня у єгипетському місті Хургада. Причому цього року конкурс проводився вже у п‘ятнадцяте. А конкурували між собою молоденькі моделі з-понад сорока країн світу.

За підсумками 4-х виходів і дефіле у вечірніх сукнях та купальниках журі назвало переможницею 23-річну німкеню Алесандру Алорес.

Першою віце-міс стала представниця Білорусії Олена Аладко, другою - єгиптянка Лобна Амін (Коли ж нарешті міжнародний конкурс краси буде проводитися в Україні?!).

Почесні 4-те та 5-те місця розділили наша вітчизняна Юлія Андрусенко і бразильська модель Лучане Пінейро.

На диво, цього разу відмінили вихід моделей у національних костюмах. Проте українка не розгубилася і за першої ліпшої нагоди надягла на голову український вінок. Тож вихід Андрусенко у купальнику нарекли примітним.

Протягом двох тижнів перебування у Єгипті конкурсантки, крім репетицій, взяли участь у численних екскурсіях по Каїру та Хургаді.

Дівчата здійснювали променади по Червоному морю і пізнали сафарі у пустелі, а також познайомилися з культурою і пам'ятками Єгипту.

Протягом всього конкурсу українка була фаворитом деяких представників преси, телебачення і фотографів.

А в результаті Юлія Андрусенко одержала пропозиції про участь у модельних проектах телебачення Лівії та Німеччини.

За матеріалами прес-служби "STAR model group"

Фото Межислава Милоча:
http://tabloid.pravda.com.ua/photos/4798764a26e4a/
Bookmark and Share