Оболонська «молодіжка» вивчала шлях становлення виконавчої влади у 1917-1920 рр


За ініціативи голови Оболонської районної у місті Києві організації «Молодіжного Союзу Наша Україна» Тетяни Смолій, активісти організації відвідали виставку на якій представлено документи з фондів провідних архівів України, що відображають нелегкий та тернистий шлях становлення виконавчої влади в Україні.

Різноманітні за характером архівні матеріали є переконливими свідченнями складного, багатого за формами і динамікою розвитку процесу українського державотворення, від падіння самодержавства до проголошення 22 січня 1919 р. Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

«Унікальним в цій виставці є те, що більшість з виставлених документів на виставці експонуються ширшому загалу вперше», - коментує подію Тетяна Смолій.

«Приємно вражають представлені документи та фотодокументи щодо проголошення Акта злуки, які є свідченням того, що українські землі завжди прагнули до об’єднання в єдину соборну незалежну державу. Ця виставка варта того, щоб її відвідав кожен громадянин України, для того, щоб ще раз згадати історію становлення нашої держави та ще раз відчути гордість за наших предків, які вибороли незалежність для України, для українців, для нас із вами! Тож із святом Соборності!!!»

Bookmark and Share