У СНАУ своє трактування рішень


Зі студентів Сумського національного аграрного університету знову «збивають» гроші. Цього разу на озеленення міста. За свідченнями студентів факультету харчових технологій СНАУ, сума «благодійних» внесків станове по 5 гривень з викладачів університету, а для кожної групи внесок 50 грн., навіть якщо вона налічує не більше 10 студентів. Для тих же, хто не хоче платити, мабуть, є альтернатива: фізично допомагати в озелененні університету. Адміністрація, під час збору «добровільних» пожертв, свої дії пояснювала існуванням пропозиції Президента, стосовно озеленення України. Дійсно В. Ющенко зазначив, що кожен українець має посадити дерево. Це лише пропозиція, яка ніяким документом не підкріплена. Скоріше за все, певні особи вирішили збагатитися «зеленню».
Тутешні порядки не змінюють і після виборів нового Президента, і наближенням виборів ректора СНАУ, які повинні пройти 15 квітня.

Університет, який відомий своїми безглуздим порядками і використанням студентів з метою виконаннями ними самої брудної роботи, як підмітання насіння і вищипуванням кульбаби вдався до технології власного збагачення за рахунок коштів викладачів та студентів. Мало порушеної кримінальної справи проти колишнього керівництва, коли під прикриттям внесків в благодійний фонд „Розвитку освіти і науки”, голова - О. Царенко, колишній ректор університету, об’єднувач сумських вузів, відбувалося відмивання коштів. Абітурієнти, щоби поступити на бюджет в один із сумських вузів, коли тільки йшло об’єднання в один єдиний СНУ, перераховували до 3 тис. грн на рахунок фонду, в залежності від університету і престижу спеціальності. Поки що Прокуратура області ніяк не відрахувала на сьогоднішні дії керівництва вузу.

Джерело - "МАЙДАН"

Bookmark and Share