У Святвечір Тернополяни гостинно відкрили родинне коло для друзів зі Сходу


Студентська молодь із Харкова прибула до Тернополя у суботу, 6 січня. Тут на них уже чекали представники тернопільської «молодіжки», з якими східні друзі провели увесь день та Святвечір.

Уранці наступного дня молодь Харкова та Тернополя зустрілися з тернопільським міським головою Романом Заставним, який розповів про проблеми, перспективи, справи міста та його мешканців.

Того ж дня харків`яни відвідали райцентри області та мали можливість помолитися у Марійському духовному центрі Тернопілля - с.Зарваниці.
За словами голови Тернопільської обласної організації «Молодіжний Союз Наша Україна» Тараса Юрика, такі поїздки-обміни сьогодні надзвичайно потрібні.

«Завдяки подібним акціям молодь Заходу та Сходу України зможе налагодити тісні зв’язки, віднайти нових друзів, відчути повноту українських народних традицій. Можливо, подібні заходи стануть першим кроком на шляху об’єднання нації», - зазначив Тарас Юрик.

У вівторок, на другий день різдвяних свят, харківська молоrizdvo.bmpдь поїхала до Львова, щоб там продовжити святкування.
Bookmark and Share