Чернівці вимагають від влади дієвих Програм профілактики узалежнень


Круглий стіл відбувся за участі провідного соціального працівника організації «Нова сім’я» Наталі Герасимової, Голів Чернівецького обласного та міського осередків “Молодіжного Союзу Наша Україна” Сергія Добржанського та Олександра Ілащука, студента-політолога Максима Єфремова та інших.

Доповідачі поінформували присутніх про шкідливість наркотичних речовин на організм людини, у тому числі й нікотину, кофеїну та алкоголю.

“Цей круглий стіл показав, що один з методів достукатися до молоді – говорити з нею, як друг чи ровесник, а не як лікар, вчитель чи працівник правоохоронних органів. Проблема вживання наркотичних речовин, нехай навіть у масштабах цигарки, є дуже високою в Україні й тому необхідно набагато більше звертати на неї увагу. Адже від цього залежить не тільки наше здоров’я, а й генофонд українського народу вцілому” – зазначив Сергій Добржанський.

Як результат, учасники круглого столу прийняли звернення до органів місцевої влади з вимогою розробити дієві Програми щодо профілактики розвитку тютюнової, алкогольної, наркотичної та інших форм узалежнень громадян.

Сашко Горський

Звернення

Ми, учасники круглого столу «Шкідливі звички – загроза суспільству», вимагаємо від органів обласної та міської влади вплинути на негативну ситуацію, що склалася стосовно вживання алкоголю, тютюну та наркотичних препаратів.

Ми вимагаємо розробити дієві Програми по боротьбі з алкоголізмом, що має включати в себе обмеження зовнішньої реклами алкогольних виробів та профілактику вразливих категорій людей, які схильні до алкоголізму, реальний контроль продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів.

Пропонуємо розробити Програму по зменшенню тютюнозалежних та контролю за виконанням Закону «Про куріння у громадських місцях».Bookmark and Share