Донецька молодь дякує львів‘янам за “зіркове Різдво”!!!


Напередодні Святого вечора активісти Львівської обласної організації «Молодіжного Союзу» на чолі з Романом Ясінським, членом Президії Львівської обласної організації «Молодіжного Союзу Наша Україна» зустріли у Львові десять гостей з Донецької області.

Кожного з них львів’яни щиро прийняли у своїй родині, зігріли теплом своєї оселі, привітали за своїм столом. На певний час донецька молодь відчула себе частиною родини цих гостинних людей. Разом з ними вони читали молитву перед Святою вечерею, співали колядки та щедрівки вранці 7 січня.

8 січня була організована екскурсія визначними пам’ятками архітектури та культури Львова. Яскраві, незабутні враження від цього заходу на довгий час залишаться в серцях донеччан.

«Ми щиро вдячні Степану Барні – Голові ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна», Юрію Діканєву – Голові Львівської обласної організації ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна», Роману Ясінському – члену Президії Львівської обласної організації «Молодіжного Союзу Наша Україна» та Андрію Фіщуку – Голові Донецької обласної організації «Молодіжний Союз Наша Україна» за високий рівень організації проекту «Різдвяна зірка». Ці люди не шкодували свого часу та сил для того, щоб ця подорож стала надійним містком між Сходом та Заходом України, щоб молодь Львова та Донецька відчула себе однією родиною», – зазначили учасники проекту.

Донецька обласна організація «Молодіжного Союзу Наша Україна» вдячна осередкам «Молодіжного Союзу» Золочева, Бродів, Дублян, Стебника та Львова за гостинність та тепло сердець, що зігрівали донеччан на львівській землі цими зимовими вечорами.Bookmark and Share