Херсонці визначали, що стимулює молодь обрати здоровий спосіб життя


У рамках заходу для групи учасників була організована екскурсія у Херсонський краєзнавчий музей на соціальну виставку «Краще викинь сигарету!». Також вони мали змогу переглянути відеофільм «Speed way».

У круглому столі взяли участь представники органів влади та місцевого самоврядування, лідери та активісти громадських організацій і молоді люди, які спеціально займаються чи стикалися з проблемами ВІЛ/СНІД, тютюнопаління, наркозалежності, алкоголізму.

Як повідомив Голова Херсонського обласного осередку “Молодіжного Союзу Наша Україна” Олександр Юхненко, - “організовуючи цей захід, ми мали на меті визначити найбільш дієві методи боротьби із шкідливими звичками, проаналізувати існуючі принципи протидії поширенню ВІЛ/СНІД, а також на власному досвіді наочно переконатися у дієвості чи недієвості тих чи інших форм боротьби зі шкідливими звичками та протидії поширенню ВІЛ/СНІД”.

Усі матеріали і результати роботи круглого столу «Методи боротьба із шкідливими звичками і поширенням ВІЛ/СНІД» були передані державним службам та громадським організаціям, які займаються, розглянутими проблемами.

У результаті проведення заходу було поширено роздаткові матеріали, проведено роз’яснювальну роботу в групах ризику та з дітьми із девіантною поведінкою.

На думку учасників, найефективнішими методами боротьби із шкідливими звичками і принципами протидії поширенню ВІЛ/СНІД є: поширення соціальної інформації через мистецтво; транслювання роз’яснювальних передач і художніх та документальних фільмів телебачення; проведення семінарів, тренінгів і ролевих ігор серед молоді; популяризація здорового способу життя.

Більшість учасників круглого столу погодились, що держава має звертати більше уваги на ці соціальноважливі проблеми суспільства. Але водночас і люди мають чітко визначити свою позицію щодо шкідливих звичок для подолання цієї проблеми.Bookmark and Share