Традиція робити місто Чернівці чистішим продовжується разом із приходом весни...


9-го квітня у парку Шиллера відбулась акція „Чисте місто – світле майбутнє”. Її організаторами виступали благодійна організація „Християнська турбота” та громадська організація «Козаки Буковини», які і займалися пошуком спонсорів для проведеного дійства. Дітям – школярам після очищення парку були вручені подарунки і організовано безкоштовний обід.
На заході були присутні представники Чернівецької міської учнівської ради. Приємним був для них той факт, що ініціативу з проводження екологічних акцій підхопили і інші організації міста, адже багато хто пам’ятає про організований радою „Екологічний вибух” на берегах Прута восени 2004 року. Тоді прибирання берега річки відбувалось за сприяння благодійного фонду „Салюс”, міської та районної рад.
В свою чергу учні – депутати оголосили про намір міської учнівської ради організувати 18 квітня „Екологічний вибух 2”, який поширюватиметься тепер вже на два райони міста (Першотравневий + Шевченківський). Захід обіцяє бути цікавим для всіх, хто прийматиме в ньому участь.

ПРЕС – ЦЕНТР
Чернівецької міської учнівської ради

ЧЕРНІВЕЦЬКА МІСЬКА УЧНІВСЬКА РАДА V скликання
58000, м. Чернівці, вул. Ломоносова,2,
Український Народний Дім
тел. (0372) 528059, E-mail:
Комісія з питань по зв’язках з громадськістю

Bookmark and Share