Запоріжські молоді “нашоукраїнці”-екстремали зустріли Новий рік на вершині гори Мангуп


Замість того, щоб сидіти по домівках або кав’ярнях, група з шістьох учасників здійснила похід по гірському Криму, незважаючи на застереження усіх знайомих та родичів, мовляв, “ви ж там змерзнете!!!”.

Кульмінацією новорічного походу стало сходження на вершину Мангуп-кале і урочисте розгортання прапора “Нашої України” під спів Державного Гімну.

Новий 2008 рік учасники походу зустріли на гірському плато біля одного з форпостів колишнього князівства Феодоро - Сюйренської вежі.
Замість ялинки прикрасили помаранчевими стрічками дуб, що розташовувався неподалік.

Очолював групу керівник виконавчого комітету організації Євген Леонов. В новорічній акції брали участь такі відомі в організації активісти як Артем Якущенко та Наталка Лукачевич.

Підсумовуючи враження учасників походу, можна сказати, що всі сходились в одному: “Наша країна настільки мальовнича, різноманітна, і в той самий час лагідна та гостинна для всіх своїх громадян, незважаючи на те, на якому боці Дніпра вони мешкають. Треба лише сильніше любити свою Батьківщину, дізнаватися про неї більше, оберігати її природні скарби, пишатися нею. Нажаль, люди часто забувають про це, займаючись клопотами в своїх містах. Але варто хоча б ненадовго вирватися зі свого буденного оточення, і розумієш, що треба щось у собі змінювати!”.
Bookmark and Share