“Благодійництво в Україні має носити системний характер” – Степан Барна


Зокрема, перебуваючи на Тернопіллі, він спільно з Головою обласного осередку “Молодіжного Союзу Наша Україна” Тарасом Юриком відвідав притулок для дітей та підлітків при благодійному фонді “Карітас” у с.Петриків Тернопільського району.

Цей притулок не знаходиться в підпорядкуванні держави, а тому все, що необхідно для догляду за дітьми та опіки над ними, фонд “Карітас” здобуває від благодійників.

“Молодіжний Союз Наша Україна” привіз малечі солодощі, книжки та теплі головні убори.

“В ці святкові дні багато організацій та меценатів відвідують дитячі будинки, сиротинці та притулки, вручаючи дітям подарунки. Але вони потребують допомоги та опіки щодня, а не лише на Різдво, Великдень чи День захисту дітей. Тому наша організація, через мережу наших осередків намагатиметься зробити цю допомогу більш системною. Ми будемо брати під патронат такі заклади і систематично зустрічатимемося з вихованцями та керівництвом, щоб не тільки вітати їх на свята, а й бути поруч у будні” – заявив Степан Барна.

“Благодійництво в Україні має носити системний характер. Ми маємо дбати про розвиток, виховання та освіту цих дітей, а лише дарувати їм цукерки.”, - додав молодий “нашоукраїнець”.

Як повідомив Тарас Юрик, після бесіди із директором притулку, було досягнуто домовленості, що щомісяця Тернопільський осередок “Молодіжного Союзу” організовуватиме виїзд вихованців до обласного центру з прогулянками містом та відвідуванням кінотеатру. Також будуть організовуватись поздки до лялькового та драматичного театрів.

Представники “Молодіжного Союзу” також попросили керівництво підготувати інформацію про потреби закладу у книжках, розвиваючих іграх та речах повсякденного вжитку.

Нагадаємо, що у грудні 2007 року Тернопільська обласна організація «Молодіжний Союз Наша Україна» взяла під опіку Мельниця-Подільський будинок-інтернат, що на Борщівщині, Тернопільської області.

Bookmark and Share