Вінницький „Молодіжний Союз” нагадав депутатам міськради про давні українські традиції


В рамках акції, з метою створення гарного робочого настрою, привітання посадових осіб із новорічними та різдвяними святами була відвідана міська Рада м.Вінниці.

Почувши народні співи у виконанні „Дударика”, отримавши новорічне привітання, абсолютна більшість депутатів підтримала ідею активного впровадження української народної культури в суспільстві загалом та в органах державної влади зокрема.

Після такого привітання, не дивно, що більшість депутатів урочисто обіцяли розмовляти на робочому місці лише українською мовою.

Таким чином, початок року був для них відмічений неординарною акцією прямо на робочому місці.

Як зазначив один із депутатів: „Початок року, як ніколи, мене порадував. Зазвичай люди приходять із своїми проблемами, а тут ось, прийшли із своєю радістю. Заряд бадьорості я, певне, отримав не тільки на сьогоднішній день, але й на весь рік. Дуже Вам дякую, хлопці та дівчата.”

“Ми не повинні залишаться осторонь української культури,- зазначив інший.- Пропускаємо цілий пласт життя нашого рідного народу.”

„Позитив грає дуже важливу роль в нашому житті, - визнав організатор акції , керівник виконкому Вінницького обласного осередку “Молодіжного Союзу Наша Україна” Андрій Насіковський. - А в даному випадку ми, сподіваємось, знайшли ту формулу, яка дозволяє поєднати позитив із важливим аспектом вихованням національної свідомості. Таким чином, ми прагнемо підтримати курс на відновлення українських традицій, розпочатий нашим Президентом Віктором Андрійовичем Ющенко”.Bookmark and Share