Чернігівський осередок вирішив продовжити Проект “Здорова молодь – майбутнє Держави!” на 2008 рік


Згідно офіційних даних кожен день в Україні з’являється 30 нових носіїв СНІДу, ще більше інфікованих залишається поза полем зору статистики спеціалістів.

За оцінками міжнародних експертів, нині в нашій державі близько 140 тисяч молодих людей хворі на ВІЛ/СНІД. Рівень захворюваності молоді на алкоголізм та наркоманію також залишається надто високим і постійно збільшується. До того ж, наркоманія, токсикоманія та алкоголізм на сьогоднішній день значно помолодшали, тобто підростаюче покоління починає вживати шкідливі речовини вперше в 14-18 років.

Такий стан справ непокоїть «Молодіжний Союз Наша Україна». Тому в рамках Всеукраїнського Проекту «Здорова молодь – майбутнє Держави!», який впроваджується за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді і спорту .

Зокрема, представники Чернігівської обласної організації «Молодіжного Союзу», вітаючи жителів області з новорічними святами розповсюдили тематичну літературу під гаслом: «НЕЗАЛЕЖНИЙ від залежностей, ВІЛЬНИЙ від хвороб!».

Активісти Чернігівської молодої “Нашої України”, спілкуючись зі своїм ровесникам, розповідали їм наскільки негативно впливає тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв на здоров’я людини, особливо молодої, також пояснювали, що шкідливі звички прискорюють розвиток тяжких хвороб, зокрема, смертельних і разом з тим закликали молодь обирати активний, здоровий спосіб життя, відмовитись від шкідливих звичок,

Чернігівська обласна організація ВМГО «Молодіжний Союз Наша України» має намір продовжити реалізацію проекту«Здорова молодь – майбутнє Держави!» і у 2008 році.

Планується провести тематичні зустрічі в навчальних закладах області та Чернігова.Bookmark and Share