По-справжньому щасливі


Підбиваються підсумки Суспільно-благочинної Акції "Подаруйте радість дитині на Різдво у родині", що ініційована Громадсько-молодіжною організацією "Братерство сиріт" за підтримки благодійників м. Тернополя: Фонд "Майбутнє сиріт", Корпорація "Терно-Корс", директор заводу ЗВБК Климчук В.І., СП "Ватра Шредер", ВАТ "Тернопільбуд", ВАТ "ШБУ-24", ЗАТ "АгроБуд", Страхова компанія "Універсальна", ПП "Під Ясенем", ТОВ "УкрАгроЛіз", спільно подарували незабутні щасливі миті і враження 33 вихованцям Коропецької та Тернопільської шкіл-інтернатів під час Новорічно-Різдвяних свят. Особливої подяки в даній Акції заслуговують - матері-жінки, які недивлячись на проблеми сьогодення та паперову нелегку роботу, зодо оформлення дитини на тимчасове перебування в сімейному колі, віднайшли в собу терпіння та любов, щоб обездолені діточки відчули затишок і турботу під час свят.

Окрім вивчення традицій українських сімей, діти мали змогу відвідати розважальний комплекс "Алігатор" і відпочити в Аквапраку "ЛІМПОПО". Спільно з Благодійним Фондом "Дар Життя" більшість дітей пройшли стоматологічне та медичне обстеження в Медичній Клініці на колесах. Дітям стануть у приголі навички та нові українькі традиці, які вони набули у чуйних родинах Тернопільської області.

Кожного року з 2005, число бажаючих побувати у родині під час свят зростає, але на жаль діти віком від 12-13 років не потрапляють у родини і залишаються сам-на-сам у стінах інтернату.

Приємно, що Тернопільський край має небайдужі до доль дітей, родини і щороку їх кількість зростає.

Будемо сподіватися, що Акції "Подаруйте радість дитині на Різдво\\Великдень у родині" матимуть продовження і успіх, бо нашим дітям так потрібна батьківська пітримка та материнсткі любов і турбота.

Реєстрація родин на переод Великодніх свят розпочнеться з 25 березня 2008 року за адресою: м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка 23, офіс 69. За додатковою інформацією просимо звертатися за тел. (0352)22-03-01, 40-01-09, 8-097-4642370 - Володимир Мазур а також, 8-097-553-08-20 - Андрій Назаренко

Джерело : МО "Братерство сиріт"
Автор : Володимир Мазур
Bookmark and Share