Від перестановки доданків сума не змінюється


У листі, зокрема, говориться про те, що 17 січня 2008 року Прес-службою Української асоціації студентського самоврядування була поширена інформація про результати Семінару-Наради лідерів молодіжних організацій, що відбувся з ініціативи УАСС 16 січня в приміщенні Товариства “Знання” у м. Києві.

“Молодіжна правда” повідомила про цю подію (http://mpravda.com/?lang=ua&pubId=31506), оповнивши текст прес-релізу УАСС коментарем одного з учасників наради, Павла Гройсберга, в якому основний акцент був зроблений на, нібито, “некоректному” висвітленні результатів наради в релізі Асоціації. Зокрема, П.Гройсберг сказав: “Я був присутній на даному заході й хочу звернути особливу увагу на не зовсім коректне згадування в матеріалі "одноголосного" голосування, тому що я, наприклад, не підтримав такого рішення”.

У зв'язку із цим Прес-служба УАСС заявляє, що така форма подачі даного матеріалу “Молодіжною правдою” суперечить базовим принципам журналістської етики, тому що свідчить про свідоме введення П.Гройсберга в оману представником “МП”.

Повністю документ можна подивитися нижче.

Редакція «Молодіжної Правди» приносить читачам свої вибачення за допущену помилку й постарається надалі уникнути подібних непорозумінь.

МП звернулася до Голови Українського союзу молодих депутатів Вадима Руденко із проханням прокоментувати дану ситуацію: «Хочу подякувати керівництву УАСС за своєчасне інформування про неточності в роботі наших журналістів. Ми вживемо необхідних заходів і постараємося надалі не допускати подібних непорозумінь, тому що «Молодіжна Правда» була, є й залишається об'єктивним рупором молодіжної громадськості. Ми не віддаємо переваг тим або іншим учасниками руху, не проводимо цензури інформації, що надходить і завжди відкриті для всіх молодіжних лідерів. На жаль, наших сил не завжди вистачає для того, щоб перевірити ту або іншу інформацію, тому об'єктивність і вірогідність наших матеріалів лягає більшою мірою на молодіжних лідерів, що коментують ті або інші події, яким ми просто зобов'язані довіряти».

Голова Кадрового союзу молодих політиків і керівників Павло Гройсберг також дав свій коментар щодо листа УАСС і продовжує наполягати на неточностях у їхньому першому прес-релізі: «Відповідаючи на опублікований лист, я дійсно мав на увазі, що не було ніякого голосування. Але також хочу вказати на відсутності одностайного рішення із приводу кризового стану молодіжної політики. Коли на семінарі мені було надане слово, я намагався донести колегам інформацію про ефективність діяльності Мінмолодьспорту і не підтримав висловлення про кризу в системі керування молодіжною політикою держави».

Джерело: Молодіжна правда

Bookmark and Share