Школярка Хагіт Леві представить Україну в засіданні молодіжної моделі ООН


Там Хагіт представить Україну. На попередніх з'їздах вона представляла Коста-Рику та Єгипет.

Хайфська школа "Іроні Хей" бере участь у програмі за назвою MUN (модель ООН), у рамках якої проходять загальні заходи й підготовка до з'їздів і зустрічей з учнями інших шкіл Ізраїлю. Участь у програмі включає також виїзд на з'їзди, що проходять за кордоном.

Під час з'їздів учні із усього світу виступають у різних комісіях як представники країн-членів ООН, відповідно до моделі, що існує в ООН.

На з'їзді учні-представники обговорюють теми, що мають світове значення. Це такі теми, як глобальне потепління, глобальна епідемія СНІДу, ядерне озброєння Ірану... Учні приймають рішення з метою вирішити обговорювані проблеми, у той час як вони представляють інтереси "їх" країни.

На з'їзді минулого року Хагіт представляла Єгипет у комісії з торгівлі й економічного розвитку. Цього року Хагіт Леві представить Україну в гуманітарній комісії. Більшість учасників Форуму будуть із арабських країн, і це викликає в Хагіт велике хвилювання.

Хагіт говорить: "Я сподіваюся, що учасники з арабських країн будуть вражені, побачивши справжнього ізраїльтянина, і на їхній подив виявлять, що ми не інопланетяни, а такі ж підлітки, як і вони, які цікавляться такими ж питаннями, виглядають так само, і раді брати участь у з'їзді разом з ними".

Bookmark and Share