Фонд сприяння молодіжному жилбуду в 2007 році надав кредити 847 молодим родинам


За його словами, на програму надання пільгових довгострокових кредитів молодим родинам на будівництво й придбання житла було виділено з держбюджету 64,3 млн грн із запланованих 50 млн грн. В.Омельчук відзначив, що в 2007 році на цю програму було спрямовано 30 млн грн коштів від повернення раніше наданих кредитів молодим родинам, а також залучено близько 49 млн грн за рахунок місцевих бюджетів.

"Все це дало можливість 650 молодим родинам і самотнім молодим громадянам одержати пільгові кредити на житло", - сказав В.Омельчук.

За його словами, 197 молодих родин одержали кредит від Фонду за іншою програмою - часткової компенсації процентної ставки кредитів комерційних банків, наданих на будівництво й придбання житла. Ця програма одержала з держбюджету 114,2 млн грн із запланованих 123,2 млн грн. "Зазначена сума дозволила розрахуватися з боргами з позичальниками за попередній період і налагодити подальше стабільне виконання фінансових зобов'язань фонду із часткової компенсації, укласти нові угоди", - сказав В.Омельчук.Bookmark and Share