Віталій Шабунін може стати радником Віце-прем’єр-міністра України


Саме такою несподіваною пропозицією відреагував високопосадовець на достатньо критичний виступ наймолодшого депутата Рівненської міської ради під час обласних громадських слухань «Проблеми моралі та духовності молодого покоління на Рівненщині: вплив інформаційного простору на формування особистості».
Нижче по тексту – тезове відтворення виступу Віталія, який він розпочав, розгорнувши порнографічний журнал, куплений за п’ять метрів від місця проведення заходу. Продемонструвавши «малюнки» з журналу, він попросив передати його обласному прокурору та голові обласної УМВС, які сидів в перших рядах. Пікантність ситуації підкреслив передній виступ працівника прокуратури, яка розповідала присутнім, про ефективну боротьбу свого відомства з продажем порнографічної продукції.
Іван Васюник також пообіцяв, що проблеми духовності молоді будуть предметом серйозної розмови на засіданні Національної комісії з питань суспільної моралі, в якій візьмуть участь представники української еліти, влади, духовенства, ЗМІ.
Тезовий виклад виступу:

Я говоритиму від імені молоді, про яку тут сьогодні так багато йшлося. Говоритиму про вашу, політиків, відповідальність перед нами. Бо молодь - пряме відображення ефективності або неефективності вашої гуманітарної політики. Багато в чому ми є продуктом суспільства, закони якого, ви, політики, визначаєте. Тому перед тим, як нас, молодь, засуджувати, давайте поговоримо про те, що ви зробили чи, вірніше, не зробили щоб ми були іншими.

ВИ, ПОЛІТИКИ, ВИННІ ПЕРЕД НАМИ У ТОТАЛЬНІЙ, НАВІТЬ НЕ РЕКЛАМІ, А ПРОПАГАНДІ АЛКОГОЛЮ НА ТЕЛЕБАЧЕНІ.

ЗУ „ПРО РЕКЛАМУ” п.2., ст. 22, Реклама алкогольних напоїв, знаків для товарів і послуг … забороняється: на радіо та телебаченні у період з 6 години до 23 години.

Хтось із тут присутніх спробує відстояти, що ця норма виконується!? Де контролюючі органи, де Національна Рада з питань Телебачення та Радіомовлення?

ПОЛІТИКИ, ВИННІ У ЗАПОВНЕНІ НАШИХ МІСТ БІГ-БОРДАМИ З ГОРІЛКОЮ ТА ЦИГАРКАМИ.

ЗУ „ПРО РЕКЛАМУ” п.3., ст. 22, Реклама алкогольних напоїв та тютюнових виробів, знаків для товарів і послуг … не може розташовуватися ближче ніж за 300 метрів прямої видимості навчальних закладів…;

Безглузда норма. Таке враження, що в інших місцях неповнолітні з заплющеними очима ходять?!

Ми, громадсько-активна молодь, вважаємо, що відсутність у законодавчому полі повної заборони усіх видів реклами, тютюну та алкоголю – це злочинне відстоювання інтересів виробників цих товарів та обслуговуючих рекламних компаній. І тут може бути лише приватний фінансовий інтерес. Ваш, політиків, інтерес…

Через брак часу, я не говоритиму про багато-багато інших ваших, політики, провин перед нами, молоддю:

1. Засилля гральних автоматів в наших містах.
2. Ніким не контрольований продаж тютюну та алкоголю неповнолітнім.
3. Відсутність цілісної державної молодіжної політики.
4. 20% „відкати” на конкурсах молодіжних проектів в міністерстві сім’ї, молоді та спорту.
5. І ще багато-багато іншого.

Я хочу нагадати політичним силам, що третина виборців цієї країни – це молодь. На минулих виборах ми не пробачили колишній парламентської більшості усього, сказаного вище. І тому, владою стали інші. Але я наголошую для теперішньої більшості - не підведіть нас. Інакше вас чекає доля сьогоднішньої опозиції.

Дякую.


Bookmark and Share