КРЕМЕНЧУК: Стартує пошта кохання від Святого Валентина!


З 01 лютого у всіх школах та вищих навчальних закладах стартує акція „ПОШТА КОХАННЯ”. Знайди скриньку з написом „ПОШТА КОХАННЯ” там де ти навчаєшся. Завдяки цій скриньці ти зможеш освідчитися в коханні будь – кому зі свого або іншого навчального закладу. Тобі необхідно лише правильно написати на валентинці прізвище, ім’я, клас або групу, школу або ВУЗ. 14 лютого помічники Святого Валентина передадуть твою Валентину особисто в руки адресанту.

Зверни увагу, що можна не лише привітати або освідчитися в коханні, а ще й призначити побачення в нічному клубі „Зебра” де цього вечора, 14 лютого відбудеться дві романтичні вечірки „Стріла Амура” окремо з 16:00 для школярів, а з 21:00 для студентів та молоді.
Стріла Амура влучає точно в ціль! І багато минулорічних учасників акції і досі щасливі та закохані, а деякі вже й встигли одружитися.

Тож, бігом у найближчий магазин за валентинками та у школу та ВУЗ до скриньки „Пошта кохання”, яка до 12 лютого, буде приймати від закоханих валентинки! Хто знає, може цього року стріла Амура влучить саме у ваше романтичне серце!

Світлана Пищита,
голова Кременчуцького міського
комітету молодіжних організацій
Bookmark and Share