Активістка "Європейської молоді України" стала учасником міжнародної молодіжної програми по вивченню італійської мови та культури


Обидві країни щиро зацікавлені у розвитку культурного та гуманітарного співробітництва.

Саме це і було основою проведення даної програми, яка була насичена не лише вивченням італійської мови, але й ознайомленням українських делегатів з італійською культурною спадщиною.

Даний захід залишив у моїй пам'яті надзвичайні враження, оскільки програма проходила в столиці сонячної Італії - Римі. Одна з найстаріших культур світу закохала в себе усіх учасниць з перших секунд перебування на землі Вічного міста.

На мою думку, дана програма - це можливість не лише ознайомитися з мовою та культурою іншого народу, але й перейняти на себе дух країни - члена ЄС, НАТО, "Великої вісімки", одного з найважливіших партнерів нашої держави в Європі та світі.

Цей курс носив і так званий "літературний" (вивчення італійської мови та культури), і соціальний характер, який передбачав знайомство з громадськими організаціями та соціальними закладами Італії, а саме культурною громадською організацією "Ла Джінестра", Фундацією італійського центру солідарності Риму та християнського об'єднання Святого Гіда.

Перебуваючи в Римі близько трьох тижнів, починаєш відчувати себе частинкою тієї культури, яка є дуже багатою та неповторною через цінності, які притаманні італійцям.

Повернувшись на Україну, у мене з'явилося велике бажання діяти у рамках європейської та євроатлантичної інтеграції, бо ми гідні того, щоб бути повноправним членам і Європейського союзу, і НАТО. Лише праця та активність української молоді змусить звернути на нас увагу та дати нам шанс на те, щоб бути серед найкращих, тих, хто гідний найвищих похвал. Даний курс залишив лише позитивні емоції, які підкріплені тим досвідом та надбанням, які я отримала під час перебування в Римі.Bookmark and Share