"Європейська молодь України" провела ІІ З'їзд організації !


24 листопада у Києві пройшов ІІ З'їзд молодіжної громадської організації "Європейська молодь України", на якому обговорювалось питання євроатлантичної інтеграції України. У конференції взяли участь 65 делегатів з 14 вищих навчальних закладів столиці. Серед гостей на засідання Європейської молоді України прибули: виконавчий директор фонду "Підтримка Реформ" О.Ярема, директор Фонду політичних стратегій Ю.Чигирин, Директор юридично-консалтингового бюро "Постулат - М" І. Погореляк, депутат Шевченківської райради м. Києва, фракція БЮТ О.Костенко, Директор компанії - "PLANWERK" С.Щербина, експерт з питань міжнародної діяльності у сфері молодіжної політики К. Перцовський та інші високоповажні гості. Вони привітали членів організації зі значними успіхами у діяльності Європейської молоді України та підкреслили, що наявність таких громадських організацій, як Євромолодь, безсумнівно, активно сприяє подальшому розвитку нашої держави.

На засіданні було обговорено роль молодіжних громадських організацій в реалізації курсу євроатлантичної інтеграції України, прозвітовано за попередній період роботи, внесено зміни та доповнення до статуту Європейської молоді України, обрано нове керівництво організації, затверджено концепцію зовнішньої та внутрішньої діяльності організації, визначено стратегію співпраці з політичними партіями, громадськими організаціями, органами виконавчої влади у сфері молодіжної політики та грандовими фондами в Україні.

Приємним сюрпризом для усіх членів організації стало повідомлення про відкриття найближчим часом сайту Європейської молоді України: www.euroyouth.org.uaBookmark and Share