9 представників Європейської молоді України стали учасниками круглого столу з питань євроатлантичної інтеграції


Інформаційно-пізнавальним було визнано керівництвом Європейської молоді України участь в круглому столі з євроатлантичної тематики для активістів.

Відгукнівшись на запрошення Інституту євроатлантичного співробітництва взяти участь у даному заході, ми делегували найактивніших і найперспективніших предствників Європейської молоді.

Для багатьох з нас, це стало основою для втілення майбутніх творчих ініціатив з реалізації проектів євроатлатичної інтеграції України - заявив один із учасників заходу, Заступиник Міжнародного секретаря Євромолоді, Костинян Ілля.

За словами Петращук Марії, ще однієї учасниці заходу: "Євроатлантична інтеграція - це стратегічна і невід'ємна ціль нашої держави, досягти якої можливо лише при повній консолідації українського суспільства, політичної і бізнесової еліти".

На думку ж Голови Євромолоді, Іляшенко Віталія: "Для досягенння головного зовнішньо-політичного курсу україна повинна активізувати співпрацю з Європейським Союзом у екологічній та енергетичній сферах".

Серед багатьох гостей та експертів круглого столу, були присутні: посол Румунії в Україні, посол Болгарії в Україні, експерти різних інститутів та представники інших громадських організацій, а також мас-медіа і ЗМІ.









Bookmark and Share