Голову Євромолоді обрано до складу Членів Ради з питань молодіжної політики при КМДА !


1 грудня 2007 року відбулося закриття Форуму молоді міста Києва-2007 в Колонній залі КМДА. Організаторами форуму виступили Головне управління у справах сім'ї та молоді ВОКМР (КМДА), Центр молодіжних ініціатив ім. Святого Володимира, Молодіжний Центр політики та інформації, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Розклад роботи Форуму складався з двох частин. В першій частині планувалось обговорити остаточну редакцію Резолюції Форуму. Але виявилось, що з представлених на Форумі 93 громадських організацій дуже мало хто був присутній на двох попередніх зібраннях Форуму і з проектом Резолюції мало хто знайомий. Тому модератору Форуму, начальнику відділу молодіжної політики ГУССМ КМДА Юрію Блоцькому довелось замість того, щоб розглядати поправки і доповнення, розповідати суть Резолюції та відповідати на, деколи не зовсім коректні, запитання. В ході розгляду Резолюції виявилось, що дитячі громадські організації мають бажання відокремитись від молодіжних, що не знайшло підтримки у відділі молодіжної політики КМДА. Тому дискусія з цього питання загрожувала навіть можливості подальшого проведення Форуму. Тільки після обіцянки начальником відділу молодіжної політики ГУССМ КМДА Юрієм Блоцьким сприяти розгляду цього проекту в подальшому при чіткому формулюванні вимог, проектів та напрямків, пристрасті дещо втихомирились.

Друга частина Форуму полягала у формуванні Ради з питань молодіжної політики при КМДА. Від МГО "Європейська молодь України" свою кандидатуру висунув голова організації Іляшенко Віталій. Виступ Віталія, що ґрунтувався переважно розширенні діяльності у сфері євроатлантичної інтеграції, містив проекти утворення єдиного молодіжного і громадського центру в м.Києві та співпраці з комерційними установами, отримав схвалення у вигляді переважної більшості голосів. Отже, Віталія Іляшенко -голову МГО "Європейська молодь України" було обрано до Ради з питань молодіжної політики по напрямку сприяння діяльності молодіжних і дитячих організацій. Євромолодь вперше отримала можливість впливати на концепцію розробки та реалізації молодіжної політики КМДА, величезна відповідальність, що з цим пов'язана вимагатиме значних зусиль та наполегливості, яких хотілося б побажати новоствореній Раді та Віталію зокрема!

Член правління МГО "Європейська молодь України",Голова комітету з розвитку структури організації Павлова АннаBookmark and Share