Молоді Європейці підкорюють Європу !


Все більше членів нашої молодої організації беруть участь в міжнародних навчальних програмах. Так зокрема можна зазначити про участь з 30 липня до 17 серпня 2007р. Заступника міжнародного секретаря "Європейської молоді України" Костиняна Іллі у літній школі Віденського економічного університету в Австрії. У програмі прийняли участь близько 400 учасників - представників вищих навчальних закладів з усього світу, зокрема Німеччини, США, Китаю, Франції, Росії, Румунії, Польщі та ін. Все було якнайкраще організовано для сприяння навчальному процесу та спілкуванню молоді з різних куточків світу. Чудовий гуртожиток, добре спланована програма організації вільного часу - екскурсії у відомий імператорський палац Шонбрун, парламент, а також у Штаб-квартиру ООН, чудове катання на велосипедах на "Дунайському острові" та ін. - надзвичайно сприяли представникам різних культур до пізнання один одного, налагодженню дружніх контактів, і врешті-решт чудовому проведенню часу у перлині європейської культури. Слід зазначити, що представники України гідно представили свою країну як у навчальному процесі, так і на "International evening", заході де у різних формах учасники програми представляли багатства своєї культури - національної кухні, танців, історії, мистецтва.

Використовуючи можливість перебування у австрійській столиці, заступником міжнародного Секретаря був здійснений візит до міжнародної організації "Paneuropean Union". Зустріч з Генеральним секретарем Райхардом Клочеком дала змогу краще познайомитися з даною структурою, особливостями членства в ній та розробити власну стратегію щодо взаємодії та співробітництва з даною організацією.

Особливо позитивним моментом участі в подібних заходах є можливість отримання іноземного досвіду економічного розвитку, усвідомлення принципів, основ та законів, що сприяли досягненню відповідних показників прогресу та добробуту, а також налагодження дружніх зв'язків з представниками інших світових громад, що безумовно повинно сприяти їх взаємодії на партнерських принципах на арені світової економічної конкуренції.Bookmark and Share