Молодь регіонів пропонує партії “Пора” співпрацю, а громадській організації не пропонує...


Як зазначив Голова Союзу молоді регіонів України Віталій Хомутиннік: “Відмова Міністерства юстиції України реєструвати громадянську компанію “Пора” в якості політичної партії є показовим прикладом сьогоденної “політичної свободи”. Тиск на окремі телеканали, перегляд виборів місцевого значення — це перші спроби встановлення “контрольованої демократії” в Україні,” — підкреслив він.

Віталій Хомутиннік вважає, що позиція чинної влади обумовлена бажанням усунути можливих політичних противників на майбутніх виборах: “Сьогодні можна сміливо констатувати, що компанію “Пора”, яка активно проявила себе під час “помаранчевої” революції, просто використали. А тепер, коли в її послугах потреба відпала, намагаються контролювати, аби вона не вийшла на політичну арену як самостійний гравець.”

“Молоді активісти громадянської компанії, думаю, вже зрозуміли, що їх просто використали, і зроблять з цього відповідні висновки,”— зазначив народний депутат. На думку лідера Союзу молоді регіонів України, це може стати причиною переходу “Пори” в опозицію до діючої влади. Віталій Хомутиннік підкреслив також, що у такому випадку відносини двох організацій можуть здобути нові перспективи: “Якщо “Пора” прийме рішення про перехід в опозицію до чинної влади, Союз молоді регіонів України готовий до співпраці з нею,” — підкреслив він.

Bookmark and Share