ІРИНА ЯРИНА НАЗБИРАЛА НА БЛАГОДІЙНІСТЬ У РІЗДВЯНОМУ ТУРІ БЛИЗЬКО 8 000 ГРИВЕНЬ


У відкритих скриньках виявилися і копійки, і купюри номіналом 200 гривень та 100 доларів США. Усього було зібрано 7 891,85 гривню.

Різдвяні концерти Ірина провела в Ужгороді, Тячеві, Іршаві, Мукачеві, Виноградові, Міжгір’ї, Хусті, а також на запрошення товариства ім. О.Теліги у декількох селах Закарпаття та для вихованців дитбудинків. Концерти, за словами Ірини, видалися теплі, світлі і з доброю енергетикою від глядачів. Співачка переживала, чи слухатимуть люди колядки, адже це вже не розважальний концерт, їх необхідно осмислити та пропустити через власну душу. Проте попри побоювання ніхто із залу не виходив.

«Ми допомогли людям у різдвяний час здійснити добру справу — пожертвувати на добру справу, а Господь повертає сторицею», — каже Ірина Ярина. Із зібраних нею коштів ужгородський дитячий будинок пошиє закарпатські народні костюми для своїх вихованців. «Нова сім’я» — це єдиний сиротинець в Україні, який фінансується не державою, а за рахунок спонсорських коштів. Тут проживають сьогодні 177 дітей-сиріт віком від 2 років аж до часу, поки влаштуються на роботу. Торік Ужгородська міська рада перерахувала дитбудинку всього 4 тисячі гривень. Директор закладу Валентина Червоноока розповіла, що Ірина Ярина зробила для дітей дещо більше, ніж зібрані кошти. Вона займалася з ними співом і запросила виступити разом на своєму концерті в ляльковому театрі.

Нещодавно виконавиця відзвітувала за отриманий Грант Президента концертом у палаці «Україна». Проте державних коштів не вистачило навіть на оренду цього залу, а спонсори не виконали свої зобов’язання. Тож витрати лягли на плечі батьків. Ірина каже, що більше й не сподівається на підтримку держави: «Якщо сам не захочеш і не зробиш щось, то ніхто тобі не допоможе». Разом з тим столичні чиновники були вражені успіхами молодої закарпатської співачки, особливо медалями «За професійну майстерність» з Голівуду. Міністр Павленко навіть запропонував обласній владі висунути співачку на здобуття звання «заслуженої». Проте, за словами, І. Ярини, її вчительку вокалу п. Підгородську вже 13 років безуспішно висувають на таке звання.

Наступний концерт Ірини Ярини відбудеться в Ужгороді 23 лютого у приміщенні облмуздрамтеатру. Ірина знову збиратиме кошти, цього разу для малят, які потребують лікування.

Ужгородський прес-клуб реформ
вул. Собранецька, 3
тел./факс(0312) 61-24-79, (050) 906-48-26
e-mail: uzhgorod@cure.org.ua
http: uzhgorod.cure.org.ua

Bookmark and Share