ПОРА ТВОРИТИ ЛЕГЕНДИ ?


Урочистий вечір з нагоди першої річниці Громадської кампанії „Пора” провів вчора місцевий осередок організації.
У гості до молодих людей, які протягом майже року активно наближали зміну кумівського режиму в Україні, цього вечора прийшли привітати чимало поважних буковинців – від керівників виконавчої влади краю – до провідних політологів, журналістів, політиків, громадських діячів області.
Прихід губернатора взагалі для більшості (принаймні журналістів – точно) був повною несподіванкою. Був у залі і колишній колега Миколи Ткача ректор ЧДМУ Василь Пішак. були й політичні антиподи – у вигляді заступника обкому СДПУ(о) Миколи Борця. Надали слово й буковинським політологам Ігорю Буркуту, Анатолію Круглашову, вчорашнім молодіжним лідерам, а нині – молодим функціонерам.
І хоч більшість виступаючих бажали Буковинській „Порі” не втрачати молодечої розхристаності, все ж, і присутні перші особи, і слова-спогади про „трудові будні хлопців”, наповнені майже легендарним змістом, складали враження, що організація зовсім не проти обрости жирком та взяти на себе функції провідної і основоположної професійної молодіжної організації країни.
Зрештою, „Пора” окреслила й оприлюднила у вигляді розлогих прес-релізів завдання на найближчий час, – суцільна розбудова і демократизація, контроль і збалансованість. Подекуди весь цей процес відбуватиметься (привіт американофобам!) разом із грандовими програмами фонду „Відродження”.
Тож у майбутнє місцева „Пора” (яка, на відміну від інших областей ще не розкололася на шість кавалків) дивиться з оптимізмом.
А щодо минулого, то присутні на урочистому вечорі могли прослідкувати річну історію діяльності „Пори” у нашому регіоні за слайд-шоу. Крім того, кожен учасник вечора отримав у подарунок фільм, який зняли про кампанію закордонні кінодокументалісти, та міг поласувати фірмовим тортом.

Вадик Немирич, "БукІнфо"

Bookmark and Share