Всеукраїнський конкурс письмових робіт з європейської тематики для школярів та студентів


Міжнародна молодіжна громадська організація «Європейський молодіжний парламент – Україна» оголошує Всеукраїнський конкурс письмових робіт.

“Європейський молодіжний парламент – Україна” є міжнародною молодіжною громадською організацією, спрямованою на формування демократичного суспільства в Україні шляхом залучення молоді до обговорення важливих суспільно-політичних та економічних проблем і, таким чином, сприяє розвитку нового покоління українців – майбутніх лідерів своєї держави, здатних критично та незалежно мислити.

З метою підвищення обізнаності молоді щодо євро інтеграційних процесів та відносин ЄС - Україна, стимулювання зацікавленості молоді та розвитку позитивного ставлення до євроінтеграції України та відносин Україна - ЄС Європейський молодіжний парламент – Україна ВПЕРШЕ проводить ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ПИСЬМОВИХ РОБІТ за наступними темами:

Я – Європеєць: портрет українця – громадянина Європи
для учнів 9-11 класів
Україна у складі ЄС: мрія чи реальність
для студентів 1-3 курсів ВНЗ України

Умови конкурсу:
Всі роботи мають бути подані українською мовою.
Розмір робіт - не більше 3-4 друкованих сторінок 14 шрифтом Times New Roman.
Останній термін прийому робіт – 15 квітня до 24:00.

Роботи, що не відповідатимуть умовам конкурсу до розгляду прийматися не будуть.

Переможці конкурсу (3 призові місця в кожній віковій категорії)отримають цінні подарунки під час урочистої церемонії нагородження в травні.

Роботи надсилати за електронною адресою sasha.panasevych@eyp-ua.org чи на поштову скриньку:
«Європейський молодіжний парламент - Україна» а/с 493 м.Київ-1, 01001

За додатковою інформацією звертатися до Олександри Панасевич, координатору проекту, за телефоном + 38 066 225 17 04 або sasha.panasevych@eyp-a.org.

Bookmark and Share