Чернігівська влада не любить апельсини


У Чернігові громадська молодіжна організація "Апельсин" заявила про тиск на неї з боку міської влади.
Каменем спотикання, як це часто буває у взаєминах державних і громадських структур, знову стала нерухомість. А саме приміщення, у якому планувалося відкрити молодіжний центр.
На центр "Апельсин" виявляється тиск із боку міської влади. Гірше того, тиск виявляється на молодь, що симпатизує центру: школярів і студентів.
"Тиск виявляється з боку заступника мера Чернігова з гуманітарних питань Бешуна В. П. і завідувача відділом у справах сім`ї і молоді чернігівської міської ради Голуба В. Л. через завучів з позашкільної роботи і директорів шкіл" - повідомляє голова правління "Апельсина" Ірина Черенько.
"Апельсин" не збирається відступати. Кілька днів назад під стінами чернігівської мерії пройшла попереджувальна акція "Молоді - молодіжний центр!".
Костянтин Реуцький (громадська організація "Поступ", Луганськ) закликав усіх небайдужих написати листа підтримки МОО ЦПМ "Апельсин" на ім`я чернігівського міського голови Соколова Олександра Володимировича з вимогою розібратися в ситуації і припинити незаконні дії стосовно молодіжного центру. Лист необхідно направляти за адресою: Виконавчий комітет чернігівської міської ради, вул. Магістратська, 7, Чернігів, 14000.

Автор : Костянтин Реуцький, громадська організація "Поступ", Луганськ.

Bookmark and Share