«Ситуація навколо профкому змусила студентів поставити намети»


Біля головного корпусу Волинського державного університету імені Лесі Українки з 8 по 10 год. ранку було розбито наметове містечко. Його організатори – ВОО «Національний Альянс» - поставили за мету в черговий раз привернути увагу громадськості, зокрема студентства, до проблеми обрання голови профкому студентів ВДУ ім. Лесі Українки. Вони вимагають проведення чистих та прозорих виборів, що мають відбутися 12 квітня 2005р.
Перед студентством виступив голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національний Альянс» Ігор Гузь. Він повідомив, що на деяких факультетах університету вже відбулися вибори профбюро та їх голів, а також обрано делегатів на загальноуніверситетську конференцію. Студентів закликали бути активними і не допустити Федя О.А. на черговий термін, а обрати молоду, ініціативну людину, котра розуміє проблеми та інтереси студентства і буде сприяти їх вирішенню в подальшому.
Національний Альянс та ряд громадських організацій міста висловили підтримку кандидату на посаду голови студентського профкому Тетяні Моклиці. Вона запропонувала чітку програму дій, в якій викладено першочергові завдання нового профкому та стратегію на майбутнє.
Під час заходу паралельно продовжувався збір підписів щодо висловлення недовіри Федю О.А.

6 квітня 2005р. Лишневець Тетяна
тел. +38-097-963-58-01

Bookmark and Share