Завдяки програмі «Доступне житло» власна оселя не буде нездійсненною мрією для молодої сім’ї - Вовк


«Вартість квадратного метра квартир, побудованих в рамках програми становитиме 2500 – 3000 грн. Забезпечення меншої від ринкової вартості відбуватиметься за сприяння місцевої влади, яка безкоштовно передаватиме в користування вибраним державою забудовникам земельну ділянку, і формуватиме інфраструктуру», - пояснює молоді «нашоукраїнка».

«Крім того, тим для кого і ця ціна, в декілька разів нижча за ринкову, становитиме проблему - програмою передбачається спец кредитування, в рамках якого одну третину від вартості житла буде сплачувати держава, дві третини — замовник житла в кредит під невеликий відсоток, який можна буде отримати в державній іпотечній установі або комерційних банках» - уточнює Анна Вовк.

Також вона зазначила, що незважаючи на те, що ідея проекту «Доступне житло» є новою для України, досвід дружніх держав (таких як Казахстан, Білорусія) доводить надзвичайну ефективність цієї програми.

«Сьогодні активно проводяться заходи щодо впровадження «Доступного житла» в дію, тож незабаром житлові проблеми будуть розв’язані і власна оселя вже не буде нездійсненною мрією для молодої сім’ї» - підсумувала вона.

Bookmark and Share