«Головна нагорода – бути щиро оціненими», - Ярослав Маркевич


Нагадаємо, опитування у рамках проекту „Всеукраїнський „Молодіжний рейтинг року - 2007” було проведене Всеукраїнською студентською радою при Міністерстві освіти та науки України (ВСР) та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією „Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ). У проекті було прийнято та опрацьовано 119 анкет з усіх регіонів України.

Також слід зазначити, що ініціатори рейтингу не враховували при опрацюванні даних ВСР та ФРІ, а також місцеві осередки ФРІ, задля виявлення максимально можливої об’єктивності при оцінюванні молодіжного руху України.

У активі ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна» якщо висловлюватися спортивною мовою 2 золотих із 7 номінацій, а саме у номінації „молодіжна при партійна організація”, що яскраво, діяльно і корисно проявила себе у 2007-ому році” стала ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна», а у номінації „Молодіжний лідер”, кращим було визнано – Степана Барну, голову кращої при партійної організації.
“Формулу успіху ми знаємо добре та залюбки відкриємо її усім. “Визнання ефективності, дієвості і соціальної спрямованості нашої організації – це оцінка діяльності всіх без винятку регіональних організацій, - відкриває «таємницю» Степан Барна голова ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна». - кожного з 12 тисяч її членів, які інколи шляхом самопожертви, тяжкої праці, не зраджуючи своїй громадській позиції, робили добру справу для молоді, для народу та України”.
Bookmark and Share