Завершилася щорічна національна Зимова конференція організації AIESEC


Честь провести цей важливий захід випала Донецькому локальному комітету. Конференція проходила з 17 по 20 січня в м. Святогірськ. Родзинкою конференції стала «Business battle» - змагання в управлінні компаніями.

У конференції взяли участь близько 130 делегатів з 17 міст України, а також гості з Польщі, Молдови та Росії.

Головною метою Зимової конференції було проведення виборів членів правління AIESEC в Україні на 2008/2009 рік, нагородження найбільш активних членів організації, а також зустрічі з національними партнерами, компаніями: «Deloitte», «Амплуа Персонал», «Всеросійська академія народного господарства при уряді Російської Федерації», «Бізнес лабораторія» і ін.

Офіційній конференції передували функціональні зустрічі національних команд різних напрямків роботи, на яких відбувся аналіз півріччя, та перегляд планів. Зустрічі пройшли 15-16 січня, після чого розпочалась офіційна частина конференції.

Новим президентом Національного Комітету України міжнародної організації AIESEC стала Анастасія Авдєєва, яка на даний час є президентом локального комітету AIESEC у Львові.

Загалом нова команда національного комітету AIESEC в Україні 2008/2009 виглядає так:

Президент - Анастасія Авдєєва (Львів)

Віце-президент зі зв'язків з громадскістю - Любов Бессонова (Донецьк)

Віце-президент по роботі з компаніями - Олександр Загнібеда (Бердянськ)

Віце-президент з міжнародних програм обміну - Тетяна Міхайлюк (Івано-Франківськ)

Віце-президент з розвитку людей - Катерина Єрмак (Київ)

Віце-президент по роботі з проектами - Лариса Музиченко (Львів)

В ході урочистої частини пройшло нагородження людей, чия діяльність значно вплинула на розвиток організації за останні півроку.

Окремий день конференції був присвячений заходу під назвою «Business battle» (бізнес битва). Симуляції реальних умов ведення бізнесу, в якій учасники повинні були досягти найвищого результату – обігнати конкурентів і отримати максимальний прибуток для своєї компанії. Команди укладали договори, вели переговори, вирішували проблеми і стикалися із зовнішніми небезпеками. Умови максимально наближені до бойових стали прекрасним досвідом, як для учасників, так і для організаторів, метою яких було випробувати дану гру, перед стартом аналогічного проекту на всеукраїнському рівні.

Офіційним партнером заходу виступила донецька компанія «Паралель», співпраця з якою, стала вже доброю традицією організації. В рамках корпоративної стратегії, невід'ємною частиною якої є соціальні програми, компанія «Паралель» подає підтримку молодіжним проектам і ініціативам. Компанія сприяє навчанню і професійному зростанню молодих фахівців, забезпечуючи випускників вузів робочими місцями і можливістю професійного навчання.

Також ініціативу студентів в проведенні такої масштабної конференції підтримали: РСУ «НОВО-СТРОЙ-КА», «Otp Bank», «Приватбанк», «ДТЕК».

Як зазначили делегати та гості конференції, захід пройшов на вищому рівні. Донецкий локальний комітет пишається цим досягненням!Bookmark and Share