Юрій Чижмарь та Тернопільський міський голова Роман Заставний побували у багатодітних сім’ях, які проживають в обласному центрі


Під час відвідин Юрій Чижмарь та Роман Заставний цікавилися тими проблемами із якими щоденно стикаються багатодітні сім’ї.
Виявлено чимало моментів де б мерія могла допомогти, - каже голова ТОДА Юрій Чижмарь, – це й придбання побутової техніки, яка швидко „зношується” від частого використання у таких сім’ях, сприяння у вирішенні низки питань пов’язаних із освітою дітей, працевлаштуванням, наданням соціальної допомоги.
Голова облдержадміністрації висловив сподівання що вже у березні цього року частина з цих проблемних питань буде врегульована. Низку доручень керівник області дав і структурним підрозділам облдержадміністрації.
Також Юрій Чижмарь наголосив на необхідності впровадження системи забезпечення багатодітних сімей житлом, адже ця проблема є чи не найболючішою.
Голова облдержадміністрації вважає, що і в області, і в місті слід започаткувати систему придбання таким сім’ям житла, виділення земельних ділянок під житло та городництво. Важливим на його думку є також вирішити питання щодо надання дітям з таких родин, які досягнули 18-літнього віку, місць для забудови.
Як перший крок у реалізації цих намірів голова ОДА Юрій Чижмарь запропонував, у випадку якщо міськрада запланує надати йому службову квартиру, передати це житло для потреб однієї із багатодітних сімей Тернополя.
Саженцы кустарников голубики www.kievsad.com.ua.

Bookmark and Share