У Кременчуці стартувала Школа молодого лідера!!!


Отже, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій та Молодіжний Парламент Кременчука в партнерстві з відділом у справах сім’ї та молоді, ВМГО „Фундація Регіональних Ініціатив”(ФРІ) та Кременчуцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вперше в Кременчуці проводять „Школу молодого лідера” і запрошують молодих людей – активістів органів студентського самоврядування взяти у ній участь.

Ціль проекту: надати необхідні знання та навички молодим лідерам, що допоможе їм віднайти своє місце у громадській сфері життя. Всебічно розвинена молода людина стане запорукою розвитку громадянського суспільства.

Цільова група: студенти навчальних закладів міста Кременчука.

Тривалість школи: три семінари-тренінги 16 березня, 23 березня та 30 березня.

Вимоги до учасників:
- студенти навчальних закладів міста;
- незакінчена вища/ середня спеціальна освіта
- активна участь у суспільно – громадському русі.

Інші вимоги:
Учасник має бути присутній на всіх заняттях Школи. При відсутності без поважних причин сертифікат про закінчення Школи не видається.

Остання дата надсилання документів:
Аплікаційні форми приймаються до 18.00 29 лютого 2008 року (п’ятниця) на електронну адресу kmkmo@rambler.ru, або за адресою: м. Кременчук, вул. Шевченка, буд. 19/3

Отримані форми після зазначеного часу до розгляду прийматися не будуть!

Бажаємо успіхів!

За додатковою інформацією і анкетами звертайтеся в Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій до координатора проекту.
Коваль Ольга (80503080221)

тел/факс офісу: 8 (0536) 743500, 8 (05366) 35106
kmkmo@rambler.ru


Bookmark and Share