У Києві стартував проект «Клуби Лідерства»!


Мета «Клубів Лідерства» - активізувати потенціал та розвинути лідерські якості в старшокласниках, заохочення підлітків до саморозвитку та самовдосконалення , усвідомлення власної відповідальності за своє майбутнє.

Сучасне інформаційне суспільство диктує нові вимоги. В наш час не атестат вирішує проблеми, а знання та навики - досвід з реального життя. Школа дає базові знання щодо обізнаності в предметах. Проте не стимулює розвиток здібностей дітей, таких як: рішучість та впевненість в собі, ініціативу, гнучке мислення, вміння організовувати команду та вести за собою інших. Адже все це перші кроки на шляху становлення ЛІДЕРА. Але як цього досягти?
Допомогти в цьому спробують члени міжнародної молодіжної організації AIESEC в рамках проекту "Клубів Лідерства".

AIESEC – міжнародна молодіжна організація, яка існує більше, ніж в 100 країнах світу. Вона допомагає молодим людям віднайти та розвинути потенціал з метою позитивного впливу на суспільство.

Всім відомо, що суспільство не досягне успіху доки не зрозуміє важливість виховання та розвитку майбутніх поколінь. Ми повинні усвідомити, що всесторонньо розвиваючи активну молодь сьогодні, ми робимо внесок у розвиток людей, які стануть талановитими лідерами вже завтра!

Менеджер проекту "Клуби Лідерства"
AIESEC у Києві
Ганна Клюковська

конт. тел.: +38 063 387 00 03
E-mail: astir.ann@gmail.com
ICQ: 392-281-509


Bookmark and Share