8 квітня стартує 5-денна програма-тренінг для молодих киян


Як повідомив "Київ Прес Iнформ" 8 квітня розпочинається 5-денна молодіжна програма-тренінг „Життя посміхається завзятим”, який проходитиме у Центрі соціального розвитку підлітків та молоді „Зміна”, що за 50 кілометрів від Києва. Про це сьогодні повідомив начальник Головного управління у справах сім’ї та молоді Олександр КУЛИК. Пропозиція провести тренінг надійшла до ГУ від тренінгово-консалтингової компанії „ЛідерГруп”, яка й стала організатором. За словами КУЛИКА, ідея проекту виникла ще у вересні минулого року, а сам проект є соціальним, а не якимось розважальним заходом, тим більше, що впродовж тренінгу „молодь отримає знання, яких їй не вистачає під час навчання у вищих навчальних закладах, зокрема формування лідерських якостей, подолання конфліктів, психологія підприємництва, презентаційні навики, вміння встановлювати та досягати цілей”, – переконаний він.
Учасником програми може стати будь-яка молода людина віком від 16 до 23 років, хоча кількість учасників обмежена – всього-на-всього 15 осіб, половину з яких набирає „ЛідерГруп”, а іншу половину – ГУ у справах сім’ї та молоді.
Вартість програми для одного учасника (киянина чи студента київського ВНЗ) становить 1 892 гривні у тому числі проживання, харчування і проїзд, однак 50% сплачує управління за кошти міського бюджету.
Незважаючи на чималу вартість тренінгу, Олександр КУЛИК переконаний, що віддача від нього буде відповідною, оскільки молодь, сплачуючи 50% суми самостійно, свідомо прагне чогось навчитися і отримати максимум знань.
Як повідомила виконавчий директор компанії „ЛідерГруп” Наталія СОЛОВЕЙ, тренінг проводитимуть 2 бізнес-тренери, 2 психологи і 3 експерти в галузі PR, ораторського мистецтва і журналістики. За результатами тренінгу учасники отримають сертифікати та можливість працевлаштування. Зокрема, у „ЛідерГруп” є домовленості зі столичними підприємствами, відтак, якщо учасник тренінгу залишить заявку щодо отримання роботи, то компанія може посприяти його влаштуванню.

Bookmark and Share