На Донеччині бідним замість ковбаси роздають кондоми


Дивно, але, роздаючи бідним протизаплідні засоби, працівники місцевих соціальних служб навіть не поцікавилися, звідки це добро. «Надіслали з обласного центра», - єдине, що вони відповідали.

Тим часом таємні благодійники надали латексну допомогу навіть багатодітним родинам. Ті, у свою чергу, здивувалися - їм зараз набагато потрібніші в господарстві ковдри й продукти. Але місцеві чиновники, вочевидь, вважають по-іншому. За їхніми словами, гуманітарка - річ непередбачувана: сьогодні плакати й презервативи, а завтра одяг і памперси.

«Презервативи видавалися медичними працівниками всім бажаючим з метою профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом. Це допоможе жінкам і дівчатам зберегти своє здоров'я, щоб у майбутньому вони змогли стати мамами», - говорить Наталя Винниченко, директор Констянтинівського райцентру соцслужб для родини, дітей і молоді.

Як це не парадоксально, але, на думку чиновників, презервативи в Констянтинівському районі покликані допомогти... збільшенню народжуваності! А роздають їх малозабезпеченим тому, що самі вони їх не купують, надаючи перевагу хлібу або ковбасі. Що тут скажеш: гуманітарна допомога по-українськи - непроста штука.

Bookmark and Share