Засідання голів студентських рад вищих навчальних закладів Луцька


У своєму виступі Сергій наголосив на потребі розвитку студентського самоврядування в Україні:

«ВСР – це можливість вирішення студентських проблем на якісно новому рівні. Для цього, новий член Колегії повинен мати лідерські якості, бути ініціативним, відповідальним та креативним. Адже в значній мірі від його поглядів на самоврядування залежить якість студентського руху області. Цим не повинні займатися колишні студенти, ми повинні дати дорогу молодим і перспективним, а також залучати молодь до студентського самоврядування, давати їй можливість спробувати себе у громадському житті, молодіжних ініціативах і рухах.»

В результаті голосування новим членом Колегії ВСР від Волинської області обрано Голову студради Луцького Державного Технічного Університету – Віталія Поліщука.

Крім того, прийнято рішення звернутись з проханням до Колегії посприяти, а до Секретаріату ВСР призначити координатором організації у Волинській області Варченко Маю – голову Студради Волинського національного університету імені Лесі Українки. Діючий координатор був призначений без обговорення зі студентськими лідерами, а тому вони вважають це нав’язуванням зі сторони Голови Секретаріату.

На завершення засідання Президент Української Асоціації Студентського Самоврядування Анатолій Ігнатович вручив Почесну Грамоту Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту Сергію Адамчуку за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики.

Прес-секретар
ВОО ВМГО МСНУ
Мар’яна Кондратюк
для контактів
+380664762628

Bookmark and Share