Стартував національний проект GURTOJITOK.IN.UA


У гуртожитках студенти стикаються з проблемами перенаселеності, невідповідністю санітарних умов, відсутністю працівників по обслуговуванню (двірниками, електриками, сантехніками), кімнатами для навчання, морально та фізично застарілим обладнанням, відсутністю доступу до всесвітньої мережі Інтернет та різними заборонами, які обмежують права студентів.

Метою здійснення кампанії по висвітленню проблем проживання студентів є звернення уваги влади, акцентування на першочергових потребах та прийняття відповідних рішень адміністраціями вузів по покращенню умов проживання студентів.

27 грудня 2007 року «Студентська платформа» виступила з вимогою до Уряду Юлії Тимошенко та Верховної Ради України внести зміни до проекту Закону України «Про державний бюджет України на 2008 рік» щодо виділення коштів на будівництво не менш як 20 студентських гуртожитків на 10000 місць по всій країні.

«На блозі ми акумулюємо проблеми студентських гуртожитків України, створимо базу першочергових дій та виступимо з рекомендаціями до влади. Існують такі гуртожитки, ремонт яких недоцільний, замість них раціональніше збудувати нові, європейського типу, так звані студентські готелі. У рамках діяльності «Студентської платформи» з питань житла для молоді буде всіма дозволеними методами добиватися вирішення існуючих проблем!» - зазначив Володимир Шемаєв, голова Студентської платформи.

Активісти «Студентської платформи» звертаються до усіх студентів, аспірантів, що проживають у гуртожитках, підтримати ініціативу та присилати фото-, відео матеріали, аналітичні статті та коментувати, доповнювати, вносити пропозиції до нормативних актів за адресою gurtojitok.in.ua@gmail.com.

Прес-центр ДСС «Студентська платформа»,
01010, м.Київ, вул.Суворова 1
тел./факс +38 (044) 288-71-00(01),
e-mail: dss.pres@gmail.com,
http://www.studplatforma.org.ua
http://www.gurtojitok.in.ua


Bookmark and Share