На Донеччині талановитими не стають, а народжуються


У 2007 році таку стипендію одержували сім осіб, цього року їх буде десять. Тепер щомісячно молодь, яку відзначила місцева влада, буде одержувати по 150 гривень. «Ціль цього проекту - підтримати макіївську молодь, яка має досягнення в різних сферах. Є діти з малозабезпечених, багатодітних та неповних сімей. Основні критерії відбору - це активна життєва позиція та талановитість», - розповіла Оксана Соколова, начальник відділу у справах сім'ї та молоді і заступник голови конкурсної комісії.

Серед тих, кому затвердили іменну стипендію, є спортсмени, яскраві активісти і харизматичні громадські діячі, волонтери, музикант, художниця, а також відмінники навчання - в кожного стипендіата по декілька досягнень, тому список можна продовжувати ще дуже довго. Наймолодша - тринадцятирічна Ганна Комісарова, найстарший - студент четвертого курсу Сергій Кондрикінській, який півтора роки тому став татом.

За словами Оксани Станіславівни, вибирати кращих було важко, оскільки всіх юнаків комісія знає особисто - рідко які міські заходи обходяться без їх участі. І, не дивлячись на те, що претендентів було набагато більше, ніж стипендій, ніхто не отримав категоричну відмову - тих, кому на цей раз успіх не посміхнувся, зараховано до резерву.Bookmark and Share