Тісне співробітництво молодіжних організацій: ВУСМО провело міжнародну зустріч


Ця зустріч була проведена в рамках проекту, що зветься “The GALE”. На зустрічі були присутні 14 учасників з 7 країн: Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії, України й Швеції. Учасниками заходу були координатори проекту, а також члени правління молодіжних національних рад.

Метою зустрічі було підведення підсумків роботи минулого року й планування наступної роботи ВЕМС. На зустрічі обговорювалися заходи, проведені в 2007 році в кожній країні; вирішувалися питання фінансової незалежності молодіжних організацій, їхнього співробітництва зі спонсорами й бюджет 2008 року; планувалося проведення заходів на 2009 рік. Також під час “Project Leaders' Meeting” відбулася зміна головуючої країни ВЕМС (Східно - Європейського молодіжного співробітництва) - Вірменія передала своє лідерство Україні.

У цілому зустріч пройшла досить успішно. Країни-члени ВЕМС прийшли до згоди в рішенні питань порядку денного й настроєні на зміцнення позиції ВЕМС на європейському рівні й тісне подальше співробітництво як усередині ВЕМС, так і з іншими регіональними платформами.

Автор : Волонтер ВУСМО - Корольова Юлія

Bookmark and Share