Дитячий алкоголізм набирає обертів на Луганщині


Також він роз'яснив, що дитячий алкоголізм і підлітковий - це різні речі. «Облік підлітків, що зловживають алкоголем, ведеться ще з 80-х років. З 2000 року ми стали враховувати дітей. До цієї категорії ставляться особи, що не досягли 15 років», - роз'яснив головний нарколог Луганщини.

При цьому він відзначив, з кожним роком число дітей, що потребують спеціалізованої наркологічної допомоги, збільшується. «На жаль, ми неодноразово констатували випадки алкогольного психозу в дітей», - визнав Микола Овчаренко.

Основна причина зростання алкоголізму серед дітей і підлітків - девальвація соціальних цінностей. «Раніше вважалося неприпустимим, щоб дитина спробувала спиртне в родині. Раніше святими, основними цінностями були повага до батьків, любов і турбота в родині», - нагадав Микола Овчаренко.

Сьогодні, на його думку, алкоголізм став соціальною нормою. «Пияцтво ввійшло в наше повсякденне життя. Зараз практично не працюють норми й правила, що забороняють дітям і підліткам уживати психоактивні, речовини, до яких відноситься й алкоголь», - констатував фахівець-нарколог, передає «Ирта-FAX».

NGO.DONETSK.UABookmark and Share