Роботу Миколаївської “молодіжки” відзначив В’ячеслав Кириленко!


Голові партії повідомили, що цей проект поводиться уже протягом п’яти місяців, і члени Миколаївської “молодіжки” регулярно відвідують дітей, де займають їх малюванням, іграми та веселощами.

Головний лікар обласної дитячої лікарні Дмитро Гоцуляк високо цінує роботу активістів “Молодіжного Союзу”, яка допомагає хворим дітям краще себе почувати, відчувати опіку з боку не лише батьків, лікарів, але і сторонніх молодих людей, які, до речі, для багатьох уже стали справжніми друзями. Мами дітей завжди дякують за те, що наша молодь небайдужа до проблем інших людей, підіймає настрій та підтримує у важкі хвилини, піклується про психологічний стан їхніх важкохворих діток.

В свою чергу, В`ячеслав Кириленко подарував чек на 50 тисяч гривен на розвиток лікарні та вдосконалення умов, перебуваючих там маленьких пацієнтів.

Він отримав подарунок від 4-річного Дмитрика – намальовану машину, а голова обласної парторганізації Олександр Садиков – намальовану хатинку.

Того ж дня відбулась VII конференція Миколаївської обласної організації Народного Союзу «Наша Україна».

Приємним фактом стало те, що Миколаївський осередок “Молодіжного Союзу” був відзначений за сумлінну роботу.

Зокрема, Подякою за зразкове виконання обов’язків, самовіддачу, ініціативу у розбудові Партії, В`ячеслав Кириленко відзначив голову Миколаївського «Молодіжного Союзу Наша Україна» Олександра Максименка, почесною грамотою за сумлінне виконання обов’язків, високу активність і творчий підхід у роботі, голова обласної організації Партії Олександр Садиков нагородив керівника виконавчого комітету “молодіжки” - Миколу Попова.

Наголошувалось на тому, що молодіжна організація є активним крилом партії, яке працює на благо регіону, схвалювалась активна громадська позиція, доброчинність та втілення в життя різноманітних проектів. Олександр Садиков пообіцяв сприяти у реалізації нового проекту молодих Миколаївських “нашоукраїнців” – створенні Миколаївської обласної молодіжної газети.

Усім членам “Молодіжного Союзу” побажали творчих успіхів, наснаги та не зупинятись на досягнутому.Bookmark and Share