Хто керуватиме країною через 10 років?


Ілля Шевляк зазначив, що майбутня еліта сьогодні формується саме в молодіжному середовищі, значною мірою ці молоді люди зараз активно працюють на розбудову молодіжного руху.

Перший заступник Міністра повідомив, що сприяння розвитку молодих громадських лідерів та їх самореалізації є одним із пріоритетів діяльності Мінінсім’ямолодьспорту.

«Ми прагнемо створити сприятливі умови для появи та розвитку нових молодіжних лідерів. І найкоротший шлях для цього – розвиток громадського молодіжного руху в Україні», - підкреслив перший заступник Міністра.

Ілля Шевляк озвучив низку ініціатив, які будуть реалізовані найближчим часом. Серед них – зустрічі лідерів молодіжних організацій задля обговорення шляхів удосконалення державної молодіжної політики та відповідної нормативно-правової бази. Актуальним є створення в Україні Європейського молодіжного центру та розвиток мережі шкіл молодого політика.

«Центр сприятиме ознайомленню української молоді з європейськими цінностями, доступу до європейських знань та обміну досвідом», - наголосив посадовець.

Ілля Шевляк також запропонував підтримати молодих журналістів шляхом проведення відповідних навчань і конкурсів як на регіональному, так і центральних рівнях.

Перший заступник Міністра підкреслив, що Мінсім’ямолодьспорту зацікавлено в розгалуженні молодіжного громадського руху, посиленні ролі громадських організацій в реалізації державної політики.

«Спільно ми зможемо досягнути більшої відкритості та прозорості молодіжної політики», - зазначив Ілля Шевляк.

Bookmark and Share