Круглий стіл “Хто керуватиме країною через десять років? Проблема формування політичної еліти України”


Зміна еліт у суспільстві – процес природний, а отже неминучий. Серйозні внутрішні та зовнішні виклики, що стоять перед Україною, формують високі вимоги до нових лідерів нації. На круглому столі молоді українські політики, представники молодіжних організацій, експерти та представники засобів масової інформації обговорили перспективи зміни еліт в Україні, способи просування молодих лідерів на провідні позиції в українській політиці, а також наскільки наявне середовище та механізми сприяють чи, навпаки, заважають цьому.

У засіданні круглого столу брали участь молоді політики, зокрема депутати Верховної Ради України Андрій Шевченко, Євген Суслов, Андрій Найдьонов, перший заступник міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Ілля Шевляк, очільники всеукраїнських молодіжних політичних і громадських організацій: голова “Молодого народного руху України” Іван Крулько, голова “Спілки молодих соціалістів” Денис Волошин, голова виконкому Молодіжного союзу “Наша Україна” Святослав Бабіля, голова “Фундації реґіональних ініціатив” Олександр Солонтай, провідні українські політологи, експерти та журналісти.

Виступи учасників охоплювали такі питання, як практика діяльності молодих українських політиків, характеристика й аналіз способів виховання та розвитку молодих лідерів, таких як освіта, бізнес, молодіжні організації, політичні партії, державна служба; наявні проблеми формування та становлення нової політичної еліти, досвід країн розвиненої демократії у сприянні формуванню молодих лідерів, створення ефективних механізмів виховання та розвитку нової політичної еліти України.

За додатковою інформацією звертайтеся до керівника проекту Ігоря Шевлякова за телефоном (044) 484-44-00 чи електронною поштою ishevliakov@icps.kiev.ua.

Bookmark and Share