„Самопоміч” оприлюднює звіт: львів’яни стривожені вирубкою дерев


В період від 28.03.2005 до 01.04.2005 до „Самопомочі” надійшло 107 звернень громадян. Відповідно до тематики звернень вважаємо за необхідне привернути особливу увагу до наступних проблем:

1. Цього тижня найбільше звернень стосується витоків води та пошкодження каналізаційних труб.
Кількість звернень, що стосуються пошкоджених водопровідних чи каналізаційних труб, збільшуються щотижня. П. Наталя Сарйон з будинку на вулиці Сосновій, 26 розповідає про те, що труба поруч з їхнім будинком тече вже з осені. Еліяш Олександра з будинку на вулиці Марка Вовчка, 34 каже, що у їхньому будинку вже кілька разів ремонтували каналізацію, а вода й далі стоїть, від цього поступово руйнується будинок. Цього тижня зі схожими проблемами зверталися мешканці будинків на вулиці Садовій, 29, Вигоди, 56, Петлюри, 2, Федорова, 29, Чорновола, 47, Куліша, 5 , Тролейбусній, 12, В.Великого, 91, Дем.янській, 16, Ю.Липи, 45, Пасічній, 60, Зеленій, 84, Тернопільській,4, Головатого, 1, Золотій, 30.

2. Львів’яни стривожені масовою вирубкою дерев в місті.
За останніх декілька днів надійшло багато тривожних звернень про вирубку дерев у місті.
Особливу увагу варто звернути на роботи, які проводяться на алеї Дж.Ленона.
Мешканці будинку на вулиці, Дж.Ленона, 210 розповіли, що зелені насадження
вирубують, аби збудувати на цій території багатоповерховий житловий будинок. Прикро те, що такі звернення непоодинокі. З подібними проблемами звернулися мешканці будинку на вулиці Сихівській,10, Юрія Липи,45 та Кн.Святослава,3. Найчастіше вирубують дерева на територіях спорудження прибудов до будинків, дозволи на які видають чиновники міської ради.

До „Самопомочі” надходять повідомлення від небайдужих мешканців Львова про
жахливий стан міських парків.

Мешканці будинку на вулиці Пасіки Галицькі, 4 звернулися за допомогою до
„Самопомочі”. Вони розповіли про те, що парк „Погулянка” щодня забруднюється
сміттям та запчастинами, які викидають власники сусідніх гаражів. Це є причиною постійного забруднення паркової території. Мешканці здивовані ще й тим, що жодного нагляду за станом парку немає. Такі ж повідомлення надійшли від мешканців інших районів міста, зокрема будинку на вулиці Чорновола, 95. Ці люди обурені станом парку ім. 700- річчя Львова, який стрімко перетворюється на смітник. Інші звернення надійшли про парк на вулиці Кульчицької (від мешканців будинку на вулиці Кульчицької, 11).
„Самопоміч” знову звертає увагу на проблеми з дахами у міських будинках

До „Самопомочі” щодня надходять дзвінки про проблеми з дахами. Невідремонтовані
дахи постійно завдають незручностей мешканцям нашого міста. Кількість звернень
про аварійний стан покрівель свідчить про те, що жодних кроків до вирішення цих проблем, не зроблено. Повторно звертаємо увагу на цю актуальну для міста
проблему. Цього тижня до „Самопомочі” звернулися мешканці будинків на вулиці
Староєврейській, 17, Рапопорта,7, Садовій, 29, &nbs!
p;Одеській,2, Медової Печери, 10, К.Левицького,58. „Самопоміч” знову попереджує про те, що ситуація погіршується з кожним місяцем .
До „Самопомочі” й далі масово надходять звернення про невивезене сміття у місті.
Найбільше мешканці скаржаться на те, що сміття спалюють прямо під їхніми вікнами.
Мешканці будинку на вулиці Садовій,29 звернулися до „Самопомочі” і розповіли про те, що біля дитячого майданчику у їхньому подвір.ї розташовані сміттєві контейнери.
Саме це завдає мешканцям величезних незручностей, адже працівники ЖЕКу постійно
спалюють тут сміття. Мешканці незадоволені тим, що спалення сміття забруднює
довкілля, а за діями двірників відсутній будь-який контроль. З такою ж проблемою
звернулися мешканці і інших будинків: вул. В.Великого,37, вул.Виговського, 45а, вул.
Мишуги,1, 3 та 5, вул. Соколиної,4.

Завдають незручності львів.янам і просто переповнені контейнери, а також сміття, що лежить навколо них. Ця ситуація і далі повністю ігнорується міською владою. Цього тижня звернення надійшли від мешканців таких будинків: вул.Хімічної ,2, вул.Топольної ,1, вул. Хоткевича, 62, вул. Кульчицької,11, вул. Кульпарківської, 158.
Просимо усі органи влади, громадські організації а також засоби масової інформації, які можуть долучитись до вирішення даних проблем, звернути на них увагу.


Об’єднання „Самопоміч”
____________________________________________________________

Ініціатива Інституту розвитку міста, газети „Поступ”, ТРК „Люкс”
Засновник - Андрій Садовий
Координатор - Любомир Зубач
Адреса: Львів, вул. Йосипа Сліпого,7
Тел.: 8 032 2971000

Діяльність:
надання юридичної та медійної допомоги активним мешканцям Львова, які відстоюють свої права створення та координація діяльності місцевих осередків самоорганізації мешканців проведення кампаній правової освіти громадян створення мережі волонтаріату.

З моменту початку діяльності „Самопомочі” її працівники опрацювали понад 5.000 звернень мешканців. У 75% випадків справи були оперативно вирішені на користь громадян. 15% справ розглядаються судовими, або виконавчими службами. 10% справ були скеровані до уповноважених інституцій.
За посередництвом „Самопомочі” у понад 20 дільницях міста було створено комітети самоорганізації мешканців, завданням яких є контроль за дотриманням законних прав городян та виконанням комунальними службами їх обов.язків.

Bookmark and Share