Регіональний обмін “Молодіжного Союзу”: Крим в гостях у Харкова


А ось враження кримського активу…

“Це була б звичайна робоча поїздка по обміну досвідом, але харків’яни були б не харків’янами якби підійшли передбачено до зустрічі кримчан. Екскурсія по незнайомому місту запам’ятовується, але коли вона закріпляється квестом по щойно пройденим місцям, вона точно засяде у пам’яті.

Вже у головному офісі зробивши фото звіт харків’яни розповідали про здійснені за рік проекти. Потім кримчани мали змогу піти в театр, покататися на ковзанках та просто подивитися на місто.

Розважальне 9-го лютого віддало свої права напруженій праці 10 лютого. Тренінг по цінностям розроблений харківським осередком, дав змогу зрозуміти кримчанам чому кожен обирає «Молодіжний Союз Наша Україна». Разом вдалося визначити цінності які об’єднують нас в команду. Дійсно сумісними здобутком стало визначення пріоритетних напрямків діяльності кримської “молодіжки”, а саме:

- Нові можливості – допомога самореалізації молоді;
- Моя країна – Україна – сприяння розвитку патріотизму у молоді;
- Зелений чистий Крим;
- Мажоритарна система – пояснення необхідності змін у Законодавстві на регіональному рівні;
- Здоровий спосіб життя – заходи, щодо пропаганди здорового способу життя серед молоді;
- Молодіжний туризм – молодіжний активний відпочинок в АР Крим;

Тисячі молодих людей, які не схожі один на одного, що живуть у різних куточках України, мають одне бачення розвитку нашої країни, та головне єдині непоступні цінності, що вже об’єднали та продовжують об’єднувати людей в міцну професійну команду, команду “Молодіжного Союзу Наша Україна”!!!”.


Bookmark and Share