Влада завжди готова підтримати молодіжну ініціативу


«Ви повинні взяти на себе ініціативу, визначивши, якою рада має стати, на скільки дієвою і з якими пропозиціями вона буде виходити до управління у справах молоді і спорту», - сказав Святослав Кравчук, звертаючись до керівників громадських організацій, присутніх на зустрічі.
Також сторони обговорили особливості цьогорічного конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї та внесли пропозицію дозволити фінансувати проекти тих ГО, які не подали свої матеріали на конкурс, у разі поступлення додаткових коштів з державного бюджету на ці цілі.
За ініціативою Голови Волинської організації ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна» Сергія Адамчука до компетенції Громадської ради передано повноваження формувати 30% складу конкурсної комісії з розгляду проектів з молодіжних проблем:
«Вважаю логічним, якщо кандидатури, що репрезентують громадськість в комісії будуть запропоновані саме Громадською радою. Всі НДО з обласним статусом повинні мати право брати участь в її діяльності, а тому лише від них буде залежати чи будуть враховані їх інтереси».
Відповідно до чинного законодавства ця квота належить громадським організаціям.
У підсумку, учасники зустрічі домовились про необхідність проведення засідання Молодіжної громадської ради, на якому і будуть обговорені усі актуальні питання, які хвилюють членів НДО Волині і стали предметом обговорення на зустрічі.

Прес-секретар
ВОО ВМГО МСНУ
Мар’яна Кондратюк

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ
всеукраїнської молодіжної громадської організації
„Молодіжний Союз Наша Україна”
43016, Волинська область, м.Луцьк, вул.Ковельська, 2 (4 поверх), оф. 20
тел: 0332-785008, факс: 0332-785009
E-mail: volynmsnu@gmail.comBookmark and Share