Майбутні науковці Донбасу часу не гаять


Перший етап – рецензування наукових робіт (вже закінчився). Другий - написання контрольної роботи з базових дисциплін. Третій етап - публічний захист науково-дослідних робіт. Він проходитиме впродовж лютого. Щоб розраховувати на перше місце, за всі завдання учасникам потрібно набрати не менше 80-ти балів. З переможців обласного етапу формується команда для участі у Всеукраїнському конкурсі.

Президент територіального відділення МАН, директор департаменту учбово-виховної роботи ВНУ ім. В. Даля, кандидат технічних наук, доцент Анатолій Андрющук розповів, що рівень науково-дослідних робіт учнів відповідає рівню студента третього курсу. «Ми допомагаємо учасникам розвиватися інтелектуально. Не всі вони виберуть шлях науковців, але знання і досвід допоможуть їм в подальшому навчанні і професійній діяльності».

Цього року працюють сорок секцій з шести напрямів Малої Академії Наук - історико-географічного, науково-технічного, фізико-математичного, хіміко-біологічного, економічно-обчислювальної техніки і програмування, філології і мистецтва, повідомляє cxid-info. Учасники Луганського територіального відділення на всеукраїнському рівні завжди показують добрі результати. Минулого року майже п'ятдесят відсотків перших місць одержали луганчани.

На сьогодні Мала Академія Наук України об'єднує 27 територіальних відділень обласного рівня, які керують роботою близько 1000 районних відділень і наукових товариств учнів. Конкурс є показником роботи учасників Академії за весь навчальний рік.

Bookmark and Share