За вільну Білорусь


Передумовою цього заходу стало те,що під час навчального візиту до Мінську представники DEMYC були свідками застосування сили владою до абсолютно мирної демонстрації, а після візиту було заарештовано організаторів заходу-10 молодих людей з Білоруського Народного Фронту та з Молодіжного Фронту. Вони просиділи 15 діб в маленькій камері без жодних засобів гігіени, вентиляції, відірвані від світу. Молодь обурена подібним ставленням до прав людини в Білорусі, засуджує антинародний режим Лукашенко та звертає на це увагу Європейського Союзу та просить вжити необхідних санкцій до Білорусі.

На засіданні Виконавчого Комітету DEMYC була прийнята резолюція, в якій було викладено ставлення до теперішньої ситуації в Білорусі. З її текстом ви можете ознайомитись на сайті demyc.org.ua.

Під час зимової школи учасники також відвідали ядерну енергостанцію, відбулись зустрічі з екс-міністром зовнішньої торгівлі, з представниками демократичних партій Фінляндії.

Хотілось би подякувати DEMYC за запрошення на цей інформативний та вельми корисний захід і висловити свої сподівання на поглиблення подальшої співпраці між МНР та DEMYC.

Олександра Коваль,
Міжнародний секретар Молодого Народного Руху
Bookmark and Share